Écoiffier je krásny červený detský set lopatky a hrabličiek do piesku. Plastová detská lopatka a hrabličky sú dlhé 52 cm. Set je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery lopatky a hrabličiek pre deti sú 52*14*5,5 cm. Je to skvelá a kvalitná hračka pre dieťa na hru na pláži alebo na detskom pieskovisku.

| Vek | Od 18 mesiacov |
| Pôvod | Francúzsko |
| Rozmery | 52*14*5,5 cm |
| Rozmery balenia | 52*14*5,5 cm |
| Hmotnosť | 0,19 kg |
| Farba | červená |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...