Stolík na servírovanie Hello Kitty Écoiffier s čajovou súpravou s 35 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detský servírovací stolík Hello Kitty s čajovou súpravou je krásny a elegantný servírovací stolík pre všetky dievčatká, ktoré si chcú spraviť vlastné posedenie pri čaji a obslúžiť svoje najlepšie kamarátky v štýlovom servírovacom vozíku v dizajne Hello Kitty. Detský vozík na servírovanie je vyrobený z kvalitného a na dotyk príjemného plastu, ktorý je zároveň odolný a dlho vydrží. Servírovací stolík spĺňa európske štandardy a certifikáty bezpečnosti a kvality hračiek pre vašich najmenších. Rozmery servírovacieho stolíka pre deti sú 37*25*36 cm. Súčasťou vozíka na servírovanie je aj 35 krásnych doplnkov, ktoré príjemne ladia s celým dizajnom servírovacieho vozíka pre deti. 

Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. So servírovacím vozíkom Hello Kitty sa vaše malé princezné môžu naučiť, ako správne obsluhovať hostí a naučia sa byť tými najlepšími domácimi hostiteľkami. Detský servírovací stolík je ideálnym doplnkom pre všetky dievčatká od 18 mesiacov. Detský servírovací stolík Hello Kitty má moderný dizajn a je celý ladený v štýle známej a obľúbenej mačičky Hello Kitty. Servírovací vozík je postavený na kolieskach, takže sa veľmi jednoducho posúva a zároveň aj stabilne stojí. Vozík na servírovanie pre deti má ružovú farbu, ktorá je kombinovaná s bielou. Obsahuje hornú a dolnú priehradku, do ktorej si vaše detičky môžu naukladať riadik a iné doplnky.

Servírovací stolík tvorí čajová súprava, ktorá je celá ladená v ružových, červených a oranžových odtieňoch a obsahuje 4 červené šáločky s podtáckou, krásny a veľký oranžový čajník, malú kanvičkucukorničku krabičku so sušienkami, ktoré neodmysliteľne patria k posedeniu pri čaji. Okrem toho sa na detskom servírovacom stolíku nachádzajú aj 4 červené tanieriky4 poháriky bez uška ružovej farby a príbor, ktorý obsahuje 4 vidličky4 nožíky a 4 čajové lyžičky. Všetky detské riadiky sú doplnené o roztomilé obrázky mačičky Hello Kitty a krásne spolu farebne ladia. Každý doplnok má na servírovacom stolíku svoje miesto. Servírovací stolík Hello Kitty je vhodný pre všetky dievčatká, ktoré chcú mať vlastnú servírovaciu súpravu a chcú pripraviť nezabudnuteľné posedenie pre svoje kamarátky. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery37*25*36 cm
Rozmery balenia80*40*50 cm
Hmotnosť1,1 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.