Kolky Námorník Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Dizajnová súprava na detský bowling od francúzskeho výrobcu ECOIFFIER. Sada obsahuje 6 nádherných farebných detských kolkov, 2 gule a praktický držiak s rúčkou, do ktorého sa kolky aj gule môžu odložiť, keď sa práve nepoužívajú. Kolky aj gule sú vyrobené z odľahčeného plastu a tak sa s nimi deťom ľahko, a hlavne bezpečne, manipuluje. Kolky sú dobre vyvážené, loptičky padnú do detskej ruky akurát. So súpravou sa zahrá jedno a viac detí. Kolky majú výšku 23 cm, celá súprava má zabalená rozmery 30*23*23 cm.

Kolky (alebo kuželky či bowling) sú mimoriadne zábavnou hrou, ktorá sa dá hrať aj vnútri aj vonku. Jediné, čo ku hre treba, je rovná a aspoň trochu pevná plocha. Hra kolky precvičuje u detí odhad vzdialeností, koordináciu pohybov a presnosť. Môžu sa hrať sólo, v tímoch, na body, alebo len tak bez pravidiel - pre radosť z hry.

Francúzska firma ECOIFFIER je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na dizajn, ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie a kvalitou svojich hračiek. Výrobky v kategórii detské kolky nie sú tým jediným, čo táto úspešná firma vyrába.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery30*23*23 cm
Celková výška23 cm
Rozmery balenia30*23*23 cm
Hmotnosť0,54 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.