Sušička riadu Pro Cook Écoiffier veľká s 45 doplnkami zelená od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská sušička na riad PRO Cook je krásny a ideálny doplnok do každej detskej kuchynky. Detská súprava s riadmi je vhodná pre všetky detičky, ktoré radi pomáhajú pri umývaní a odkladaní riadu a chcú mať vlastný set s riadmi aj so sušičkou. Set s riadmi a s odkvapkávačom na riad je vyrobený z kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a ktoré dlho vydržia. Detská sušička na riad obsahuje až 45 krásnych doplnkov, ktoré túži mať vo svojej detskej kuchynke každé dieťa. Doplnky sú veľmi moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných hračiek pre vaše malé ratolesti. 

Detská sušička na riad aj s doplnkami dodržujú prísne európske štandardy bezpečnosti a certifikáty kvality hračiek. Rozmery sušičky na riad aj s doplnkami pre deti sú 44*31*14 cm. Detská sušička na riad s doplnkami je vhodná hlavne pre dievčatká od 18 mesiacov. Vďaka spoločnému umývaniu riadu vytvárate u detí odmalička zmysel pre poriadok a čistotu. Detská sušička na riad má sviežu zelenú farbu a krásne ladí so zvyškom doplnkom. Je vyrobená z kvalitného materiálu, je pevná a naukladané riadiky z nej nepadajú. Sušička na riad pre deti má obdĺžnikový tvar a množstvo priehradok, do ktorých môžu detičky ukladať umytý riad. 

Doplnky k detskej sušičke na riad tvorí sada detských riadikov, ktorá obsahuje 4 ružové tanieriky, ktoré majú moderný štvorcový tvar, 4 malé ružové tanieriky, 4 ružové poháriky bez uška, 4 šálky v ružovej farbe, sada príborov v striebornej farbe, ktorú tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 malé lyžičky. Súčasťou detského setu s riadmi a sušičkou sú aj 3 hrnce rôznej veľkosti a farby, krásny hnedo-ružový čajník, malá hnedo-ružová cukornička, ružový plech na pečenie a ružová sada, ktorá obsahuje nôž, obracačku, veľkú vidličku na mäso a naberačku. K detskému setu s riadmi a odkvapkávačom je pribalený aj prostriedok na umývanie riadu v krabičke. Všetky doplnky spolu krásne ladia a vytvárajú príjemnú farebnú kombináciu. Detský set s riadmi je zabalený v krabici. Detská sušička riadu je vhodným doplnkom do kuchyne a dá sa pohodlne umiestniť na kuchynskú linku k drezu. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery44*31*14 cm
Rozmery balenia80*40*47 cm
Hmotnosť1,09 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.