Drevený zmrzlinársky vozík Ice Cream Cart Tender Leaf Toys na kolieskach, 15 dielov s nanukmi a zmrzlinou

Popis produktu

Drevený zmrzlinársky vozík Ice Cream Cart bol navrhnutý špičkovými dizajnérmi značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a poteší chlapcov aj dievčatá už od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a jemné ružové farby na vozíku pôsobia na deti príjemným, útulným dojmom a zároveň v nich prebúdzajú kreativitu a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží malým zmrzlinárom dlhé roky, využije ho aj ďalšia generácia detí. Vďaka kolieskam si ho detičky ľahko presunú na akékoľvek miesto.

Originálny zmrzlinársky vozík je vybavený drevenými zmrzlinovými kornútkami, kopčekmi zmrzliny, 4 druhmi nanukov, boxom na zmrzlinu, naberačkou a poličkou s otvormi pre hotovú zmrzlinu. Deti sa s touto vynikajúcou sadou zahrajú hru na povolanie zmrzlinára, spolu so svojimi kamarátmi sa naučia pripravovať zmrzlinové kopčeky do kornútkov a pochutnávať si na nanukoch. Pri manipulácii s drevenými dielikmi si precvičujú jemnú motoriku. Pri hraní na zmrzlinárov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie vozíka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Vozík pre deti v sebe nesie posolstvo jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti pri hre so zmrzlinárskym vozíkom s doplnkami objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový zmrzlinársky vozík
  • 15 doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery38*20*31 cm
Celková výška38 cm
Rozmery balenia20*15*39 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle15
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...