Drevená zbierka lesných pokladov My Forest Floor Tender Leaf Toys s kamienkami listami chrobáčikmi

Popis produktu

Drevená zbierka lesných pokladov My Forest Floor predstavuje skvelý darček všetky deti už od 3 rokov, ktoré si dokážu vytvoriť lesnú škôlku priamo vo svojej izbičke. Nadčasový otvárateľný box s 9 priehradkami z prvotriedneho dreva v sebe skrýva bohaté množstvo doplnkov - 4 sivé ploché kamienky, 4 skalky rôznych tvarov, 3 zelené stromčeky, 8 vetvičiek, slimáčik, nočný motýľ, 6 malých hríbikov, 10 lístkov, 2 lesné žaľude, 2 chrobáčiky, 4-dielny tunel a vtáčie hniezdo. Vrchná odnímateľná časť na boxe je z druhej strany vybavená čiernou tabuľkou, na ktorú si môže dieťa kresliť kriedou a dotvárať lesnú scenériu. Lesnú sadu navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na figúrkach a dielikoch podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú detskú zvedavosť. Drevená súprava lesných pokladov vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Deti zažijú množstvo zážitkov pri hre na lesných správcov, horárov, spoznávajú flóru a faunu v lesnom prostredí, objavujú nové tvary a farby. So svojimi kamarátmi a súrodencami si môžu rozprávať príbehy o lese a jeho obyvateľoch, rozširujú si tak aj jazykové a komunikačné zručnosti. Lesná zbierka je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, logické myslenie a predstavivosť. V každej izbičke vytvorí útulnú atmosféru.

Každá z figúrok je prepracovaná do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Figúrky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou. Rozmery dreveného boxu sú 31*31*6 cm, táto hračka je vhodná aj do predškolských zariadení.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

 • drevená zbierka lesných pokladov
 • praktický drevený box s 9 priehradkami
 • sada kamienkov, listov, chrobáčikov, hríbikov...
 • odnímateľná vrchná časť s čiernou tabuľkou na kreslenie
 • krieda nie je súčasťou balenia
 • elegantný britský dizajn
 • viacgeneračná hračka 
 • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
 • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
 • britská značka Tender Leaf Toys 
 • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery31*31*6 cm
Rozmery balenia31*7*31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,88 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.