Drevený kráľovský hrad Royal Castle Tender Leaf Toys 100-dielna sada s rytiermi, koňmi a drakom

Popis produktu

Drevený kráľovský hrad Royal Castle je skvelým darčekom pre všetky deti od 3 rokov, ktorý prichádza od špičkových dizajnérov Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú drevené hračky priamo vo Veľkej Británii. Deti zažijú veľa vzrušujúcich chvíľ pri stavbe obranného opevnenia, ktoré budú brániť proti nepriateľovi. Bohatá 100-dielna sada v sebe skrýva všetky potrebné stavebné diely na výstavbu hradu, odvážnych rytierov, lukostrelcov, bojových žrebcov, šiatre erbami znepriatelených rodov, obliehací stroj (katapult) a nechýba ani červený drak, postrach každého opevnenia. 

Nádherné umelecké ilustrácie v kombinácii so sýtymi farbami na figúrkach a doplnkoch vytvoria skutočnú historickú atmosféru, dieťa bude prežívať obdobie populárneho stredoveku. Drevený kráľovský hrad je v tradičnom britskom štýle s červenými vežičkami, obrannými stanovišťami a strieľňami, takže sa malí bojovníci cítia ako v rozprávke. So svojimi vojakmi vymyslia tie najvhodnejšie bojové manévre, v čase mieru usporiadajú rytiersky turnaj alebo budú čeliť strašnému drakovi, ktorý sa pokúsi vyplieniť hrad. Hra na rytierov baví všetky deti, drevený hrad s doplnkami ponúka nekonečné množstvo herných kombinácií, deti sa s ním zahrajú na dlhé roky, vydrží aj pre ďalšiu generáciu detí, ktoré si vyberú svoj vlastný rod a súťažia proti sebe navzájom.

Originálny vzhľad historickej súpravy prebúdza v deťoch estetické cítenie, nesie v sebe posolstvo tradičného britského dizajnu a historických čias, plné mágie, drakov a statočných bojovníkov. Deti si rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a prebúdza sa v nich záujem o históriu, rozprávajú si príbehy o hrdinoch. Na tejto vynikajúcej hračke pracovali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Kráľovský hrad sa dá ľahko rozšíriť o ďalšie drevené figúrky a doplnky, ktoré sa dajú u nás jednoducho dokúpiť a tak dopriať deťom ešte viac zábavy. Nadčasová hračka ozdobí každú detskú izbičku, nadchne nielen deti, ale aj ich rodičov vďaka precízne spracovaným detailom, jemnými líniami a originálnym vzhľadom.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený kráľovský hrad
  • 100-dielna súprava s doplnkami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery52*41*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia41*8*42 cm
Celková dĺžka52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle100
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...