Drevený xylofón krokodíl Musictable Eichhorn s kladivkom 5 rôznych tónov od 12 mes

Popis produktu

Drevený xylofón Musictable od nemeckej značky Eichhorn predstavuje vynikajúcu hudobnú hračku pre chlapcov a dievčatá už od 12 mesiacov. Farebný detský xylofón je vyrobený z borovicového dreva v tvare zeleného krokodíla, takže pri hraní vyčarí v izbičke vždy veselú atmosféru. Malí hudobníci a hudobníčky budú mať pri hre na xylofóne s 5 tónmi k dispozícii aj praktické kladivko na precvičovanie. Vďaka tejto hudobnej hračke môžu objavovať svoj muzikálny talent, vytvárajú svoje vlastné melódie, cibria si sluch, trénujú rytmus a zlepšujú si aj jemnú motoriku.

Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu a vďaka nim objavujú svoje talenty. Drevené hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho hudobný talent, podporujú zdravé sebavedomie a vedú ho ku kreativite. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, hračka spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru detí. Xylofón z dreva vydrží vo vašej rodine dlhé roky, poteší aj ďalšiu generáciu detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený xylofón v tvare krokodíla a kladivkom
  • špičkový nemecký dizajn Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 12 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery36*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.