Drevený Xylofón Color Xylophone Hammering Bench Eichhorn s 3 loptičkami a kladivkom od 24 mes

Popis produktu

Drevený xylofón Color Xylophone Hammering Bench od nemeckej značky Eichhorn je krásna hudobná hračka, ktorá poteší všetkých muzikantov už od 24 mesiacov. Farebný xylofón je vyrobený z kvalitného dreva s jemným povrchom, takže vytvorí v detskej izbičke veselú a príjemnú atmosféru. Chlapci aj dievčatá sa zabavia pri hraní s kladivkom na tomto obľúbenom nástroji s 8 rôznymi tónmi. Veľkú radosť im urobí aj zatĺkačka s 3 loptičkami, ktoré po zatlčení prejdú po xylofóne a vydávajú tak očarujúce zvuky. Deti sa s tou skvelou hračkou učia rozoznávať nové zvuky, zlepšujú si jemnú motoriku.

Hudobné hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. Originálny xylofón je vyhotovený v pestrých farbách, ktoré zaručene upútajú pozornosť každého dieťaťa. Drevené hračky Eichhorn sú zamerané na všestranný rozvoj dieťaťa, rozvíjajú jeho talent a sú vytvorené z prírodného materiálu. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, hračka spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí. Xylofón z dreva vydrží vo vašej rodine dlhé roky, poteší aj ďalšiu generáciu detí. Rozmery produktu sú 13*25*24 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený xylofón s 3 loptičkami a kladivkom
  • špičkový nemecký dizajn Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 24 mesiacov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery13*25*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia40,5*28*31,5 cm
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.