Drevený xylofón Confetti Mini Xylo Janod od 12 mes

Popis produktu

Janod malý drevený xylofón Confetti Mini Xylo je krásny hudobný nástroj z dreva vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov. Detský xylofón má bielu farbu s bodkovaným vzorom, jeho rozmery sú 13,5*14,5*13,5cm. Spolu obsahuje 5 ladených drievok a v balení nájdete aj 2 paličky na hranie. Hudobný nástroj vo veľkej miere ovplyvňuje rozvoj hudobného cítenia a zmyslu pre rytmus, okrem toho zabezpečí obrovskú zábavu na dlhé hodiny pre celú rodinu. Ďalej detský xylofón podporuje aj rozvoj kreativity, fantázie a predstavivosti, tiež buduje detské sebavedomie a odvahu pri vystupovaní. Drevený hudobný nástroj pre deti je naozaj nadčasový, je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jedinečný dizajn, pekná farba a realistické prevedenie vám zaručia, že detskému drevenému xylofónu Janod neodolá žiadny malý hudobník alebo hudobníčka.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hudobné nástroje Janod prispievajú k rozvoju hudobného sluchu a hudobného talentu vašich ratolestí. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • malý drevený xylofón s paličkami
  • rozmery 13,5*14,5*13,5 cm
  • v bielej farbe
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja hudobný sluch, zmysel pre rytmus, jemnú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu a predstavivosť, kreativitu
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • originálny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13,5*14,5*3,5 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.