Drevený vozík s xylofónom Red Tatoo Janod na ťahanie od 18 mes

Popis produktu

Janod drevený vozík – xylofón na ťahanie Red Tatoo je nádherná hračka z dreva vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevená hračka má dúhové farebné prevedenie, gumené kolieska, ktoré zabezpečia hladkú jazdu na rôznych povrchoch. Rozmery detského vozíka sú 28,5*22*14 cm, v balení nájdete aj 2 drevené paličky, ktoré sa dajú pripevniť na vozík počas cesty. Detský xylofón vo veľkej miere pomáha vývoju vášho dieťatka, neváhajte a zaobstarajte vášmu malému hudobníkovi túto skvelú drevenú hračku. Pomôžete mu tak s rozvojom fantázie a tvorivosti, jemnej motoriky a tiež sluchu. Drevený xylofón pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú totiž edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť, ďalej sa rozvíja detská fantázia a tvorivosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod je známa širokou paletou kvalitných detských drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevený vozík na ťahanie so xylofónom
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • kolieska sú vyrobené z gumeného materiálu
  • vhodný pre deti od 18 do 36 mesiacov
  • v pestrých dúhových farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú detskú motoriku, sluch, tvorivosť a fantáziu
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery28,5*22*14 cm
Rozmery balenia29,5*23*15,5 cm
Hmotnosť1,36 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.