Drevený vozík na ťahanie Pull Along Bear Cart Tender Leaf Toys na 4 kolieskach v tvare medveďa

Popis produktu

Drevený vozík na ťahanie Pull Along Bear Cart je perfektným darčekom pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov, ktoré si v ňom budú voziť všetky svoje obľúbené hračky. Nadčasový vozík z dreva je vyhotovený v podobe medvedíka s uškami a pri jeho výrobe sa použilo výhradne to najkvalitnejšie drevo. Vozík navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf priamo vo Veľkej Británii. Lesný vozík ozdobí každú detskú izbičku, vytvorí v nej útulnú atmosféru. 4 kvalitné kolieska zabezpečia stabilitu vozíka a ľahké používanie v interiéri vďaka šnúre na ťahanie. Je to nadčasová hračka, ktorý poteší aj ďalšie generácie detí

Drevený vozík sa dá kombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf Toys. Pevný a stabilný vozík s pravým britským dizajnom má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jeho výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Rozmery produktu sú 45*30*33 cm, pričom celková výška vozíka je 33 cm. Vozík pre kreatívne deti pomáha s rozvíjaním fantázie a predstavivosti, nesie v sebe posolstvo tradičných britských tradícií. Deti pri hre objavujú množstvo ďalších herných možností, pričom zostávajú v kontakte s prirodzeným prírodným materiálom.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený vozík na ťahanie v tvare medveďa
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery45*30*33 cm
Celková výška33 cm
Rozmery balenia56*36*5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.