Drevený ťahací vozík Medveď Janod s vkladacími kockami od 12 mes

Popis produktu

Janod  drevený vozík na ťahanie Medveď s vkladacími kockami zo série hračiek Zigolos je pekná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Touto zaujímavou hračkou z dielne francúzskych dizajnérov dieťatko získa  ťahaciu hračku v podobe bieleho medveďa s vozíkom na šnúrke a zároveň u detí obľúbenú vkladačku s 5 farebnými kockami v rôznych tvaroch. Ťahacia hračka medveď s vkladacími kockami v pastelových farbách má rozmer 18*16*14 cm, modro-biele prevedenie  a úžasný dizajn, vďaka čomu je to ideálny darček pre vašich najmenších. Drevené kolieska na hračke zabezpečia hladkú jazdu na rôznych povrchoch. Doprajte dieťatku túto jedinečnú drevenú hračku. 

Hračka drevený vozík na ťahanie Medveď s vkladacími kockami je upevnená na  šnúrke, aby ju dieťatko mohlo ľahko chytiť a vydať sa s ňou do sveta. Deti si prostredníctvom nej rozvíjajú motoriku rúk, poznávajú farby a tvary, je to skvelý spoločník na objavovanie vonkajšieho, neznámeho sveta pre malých dobrodruhov a trávenie chvíľ doma. Drevená hračka vozík na ťahanie je nadčasová hračka s unikátnym francúzskym dizajnom, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Vymýšľaním rozprávkových príbehov pre veselé zvieratko sa tiež rozvíja detská fantázia. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude táto drevená hračky od Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. 

Drevená hračka francúzskej značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Drevené hračky sú vhodné pre detičky od jedného roka, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky.  Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Vlastnosti           

 • drevený vozík na ťahanie Medveď s vkladacími kockami
 • s drevenými kolieskami
 • 5 farebných kociek rôznych tvarov
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • rozmer 18*16*14 cm
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, fantáziu
 • deti sa učia poznávať farby, tvary
 • má žiarivé farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery18*16*14 cm
Rozmery balenia20*17*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné