Drevený Vlkolak hrad Wolf Castle Tender Leaf Toys klik a zakaždým si vytvor inú budovu 40 dielov

Popis produktu

Drevený hrad Vlkolak Castle je perfektným darčekom pre všetky deti od 3 rokov, ktoré milujú svet rozprávok, rytierov a hradov. Hrad s doplnkami navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú drevené hračky priamo vo Veľkej Británii. Deti zažijú veľa radostných chvíľ pri vytváraní rôznych budov jednoduchým spájaním dielov. Bohatá 40-dielna sada v sebe skrýva všetky potrebné stavebné diely na výstavbu hradu, nebojácnych lukostrelcov, rytierov z rôznych rodov a nechýbajú ani dve figúrky sivých vlkov.

Unikátne umelecké ilustrácie v kombinácii so sýtymi farbami na figúrkach a doplnkoch vytvoria realistickú historickú atmosféru, dieťa sa ocitne v dobrodružnom stredoveku. Drevený hrad je v tradičnom britskom štýle s červenými vežičkami, takže sa chlapci aj dievčatá cítia ako v rozprávke. Naučia sa rôznym taktickým manévrom pri bránení hradu, v čase mieru usporiadajú turnaj alebo hostinu, prípadne sa môžu vydať na poľovačku, alebo sa pokúsiť chytiť vlkov a skrotiť ich. Hra na rytierov baví všetky deti, drevený hrad s doplnkami ponúka nekonečné množstvo herných kombinácií, deti sa s ním zahrajú na dlhé roky, vydrží aj pre ďalšiu generáciu detí, ktoré sa s chuťou ponoria do stredovekých čias.

Originálny vzhľad drevenej súpravy prebúdza v deťoch estetické cítenie, nesie v sebe posolstvo tradičného britského dizajnu a historických čias, plné mágie, rytierov a divých zverov. Deti si rozvíjajú svoju fantáziu, predstavivosť a prebúdza sa v nich záujem o mýty a legendy, rozprávajú si príbehy o hrdinoch. Na tejto vynikajúcej hračke pracovali zruční remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Hrad sa dá ľahko rozšíriť o ďalšie drevené figúrky a doplnky, ktoré sa dajú u nás jednoducho dokúpiť a tak dopriať deťom ešte viac zábavy. Nadčasová hračka ozdobí každú detskú izbičku, nadchne nielen deti, ale aj ich rodičov vďaka precízne spracovaným detailom, jemnými líniami a originálnym vzhľadom.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený hrad s vlkmi
  • 40-dielna súprava s doplnkami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery41*28*17 cm
Celková výška17 cm
Rozmery balenia29*18*6 cm
Celková dĺžka41 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle40
Farbašedá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné