Drevený magnetický vlak Hasiči Story Set Janod s 2 figúrkami

Popis produktu

Drevený magnetický vláčik s motívom hasičov od Janod  je hračka v žiarivých farbách , vhodná pre chlapcov od 3 rokov. Drevený vlak s 2 figúrkami hasičov - záchranárov patrí do série hračiek Story Set. Všetky drevené hračky z tejto série sa dajú ľubovoľne dopĺňať a kombinovať, a tak si deti môžu vybudovať vlastné malé mestečko. Lokomotíva sa spája s vagónmi pomocou magnetu.  Tri vagóny  si deti môžu za rušňom zaradiť podľa vlastnej fantázie. Pozornosť detí zaručene upúta vagón s dreveným skladacím rebríkom. Vlak pre deti s motívom hasičov je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti. Povrchová úprava hračky z dreva je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká.

Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračka z dreva Janod bude celé roky ako nová. Drevený magnetický vláčik Hasiči poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a podporí manuálne zručnosti detí. Drevené hračky značky Janod sú vyrobené na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Drevo je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné.

Francúzska spoločnosť Janod je známa pestrou ponukou prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Výrobky značky Janod neustále podstupujú inovácie, aby napĺňali moderné trendy. Za kvalitou tejto francúzskej značky stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

  • drevený magnetický vlak Hasiči
  • kvalitne opracovaný drevený materiál
  • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
  • v súprave: rušeň, 3 vagóny, 2 hasiči
  • rozmery: 34,3 x 3 x 8,3 cm
  • vhodná pre deti od 36 mesiacov
  • pestrofarebné prevedenie
  • čistenie navlhčenou handričkou
  • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery35*3*9 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.