Drevený skladací vláčik Happy Train Tender Leaf Toys 14-dielna súprava s 3 vozňami a geometrickými tvarmi od 18 mes

Popis produktu

Drevený skladací vláčik Happy Train je vynikajúca hračka pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Krásny skladací vláčik ponúkne deťom 3 vozne, ktoré si budú môcť ľubovoľne dopĺňať rôznymi geometrickými útvarmi. Celá sada obsahuje až 14 dielov, s ktorými si deti precvičia svoju zručnosť a šikovnosť, naučia sa rozoznávať jednotlivé farby a všestranne sa rozvíjajú. Drevený vláčik s doplnkami navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na doplnkoch podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Skladací vláčik vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa môžu zahrať na vlakových strojvodcov, postarajú sa o jeho naloženie aj vyloženie. Drevená súprava je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Drevený skladací vlak očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku a vytvorí jedinečnú útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Jednotlivé dieliky môžu bez obáv skúmať dotykmi, uvedomujú si nové tvary a farby prirodzeným hravým spôsobom.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený skladací vláčik
  • 14-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery45*8*9 cm
Celková výška9 cm
Rozmery balenia10*8*35 cm
Celková dĺžka45 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle14
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné