Drevený vláčik Sophie The Giraffe Janod s kockami od 18 mes

Popis produktu

Janod drevený vláčik s kockami Sophie The Giraffe je pekná drevená hračka vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov. Drevený vláčik je zložený z troch vozidiel, na každom z nich je niekoľko pestrofarebných kociek, ktoré sú pripevnené na drevených kolíkoch vozidla, má rozmery 47*7*11 cm. Dieťa ich môže vyberal a poskladať si rôzne výtvory mimo vláčika alebo ich poskladať v rôznych kombináciách. Môže skúmať a testovať, čo sa k sebe hodia a čo nie a rozvíjať tvorivosť a logické myslenie. Vláčik má drevené kolieska, čo je zaujímavé pre malých chlapcov aj dievčatá, pretože sa s ním môže voziť po celej izbe. Je to nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu je drevená hračka Janod nadčasová, bude sa s ňou hrať niekoľko ďalších generácií. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovaní pôvodných obyvateľov.

Janod je spoločnosť, ktorá do svojich výrobkov prenáša originálny francúzsky dizajn. Značka Janod je známa rozmanitpou a širokou ponukou kvalitných drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a baví v úplne bezpečné atmosfére. Vedľa maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí niekoľko medzinárodných ocenení: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti

  • drevená hračka s jemným povrchom
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijako nenaruší rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • na povrchu hračky sú použité zdravotne nezávadné farby a laky
  • vhodná pre deti od 18 do 36 mesiacov
  • rozmery 47*7*11 cm
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • rozvíja detskú tvorivosť, inteligenciu, logické myslenie
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery41*7*11 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.