Drevený vláčik so svetlom a zvukom Color Train With Light and Sound Eichhorn vozne s 28 kockami 31 dielov 59 cm dĺžka od 12 mes

Popis produktu

Drevený vláčik so svetlom a zvukom Color Train od nemeckej značky Eichhorn je fantastická didaktická hračka pre všetkých chlapcov a dievčatká od 12 mesiacov. Pestrofarebná lokomotíva s 2 vagónmi a nákladom v podobe kociek rôznych tvarov a farieb očarí deti na prvý pohľad. Vláčik dokáže vydávať zvuk a svietiť, takže sa deti zahrajú na povolanie rušňovodičov, pričom sa výborne zabavia pri ukladaní 28 kociek na prepravné vozne. Celá vlaková súprava je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk.

Drevený vláčik prináša deťom originálne spojenie s prírodou a zároveň si hravým spôsobom rozvíjajú predstavivosť a jemnú motoriku pri manipulácii s kockami. Nemecká kvalita a špičkový vzhľad drevených hračiek podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hra s drevenými vláčikmi je pre deti príjemným relaxom, pričom sa hrajú hry na technické povolania, približujú sa približujú svetu dospelých. Zlepšujú si logické myslenie a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Učia sa rozoznávať nové farby a tvary, zlepšujú si koordináciu ruka-oko. Celková dĺžka vlakovej súpravy je 59 cm a jej súčasťou sú aj 2 batérie typu AAA/LR03.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia9*61*14 cm
Celková dĺžka59 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,65 kg
NoteBattery: 2 x AAA/LR03 included
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.