Drevený vláčik s kockami Coloured Train Eichhorn lokomotíva s 2 vagónmi 7 dielov od 12 mes

Popis produktu

Drevený vláčik s kockami Coloured Train od nemeckého výrobcu Eichhorn je nadčasová didaktická hračka pre všetky detičky už od 12 mesiacov. Farebná lokomotíva s úsmevom a 2 vagónmi a nákladom v podobe kociek rôznych tvarov a farieb očarí chlapcov a dievčatá na prvý pohľad. Krásna 7-dielna vlaková súprava je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. Prináša deťom deťom originálne spojenie s prírodou a zároveň si hravým spôsobom rozvíjajú svoju predstavivosť a jemnú motoriku pri vkladaní kociek na správne miesto vo vagónoch.

Nemecká kvalita a špičkový vzhľad drevených hračiek podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hra s drevenými vláčikmi je pre deti príjemným relaxom, pričom sa hrajú na povolania rušňovodičov a výpravcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých. Zlepšujú si logické myslenie a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Precízne spracované diely zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, objavujú nové farby a tvary.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia9*43*13 cm
Celková dĺžka42 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,66 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.