Drevený vidiecky domček pre bábiku Cottontail Cottage Tender Leaf Toys 13 dielov so štýlovým retro nábytkom výška 48 cm

Popis produktu

Drevený vidiecky domček pre bábiku Cottontail Cottage od popredných dizajnérov hračiek Tender Leaf Toys, ktoré navrhujú priamo vo Veľkej Británii, je skvelou voľbou pre deti od 3 rokov. Vidiecky 2-poschodový domček v sebe skrýva 2 priestranné miestnosti s oknami a okenicami v krásnej ružovej farbe. Na vchodových dverách je nápis Cottontail Cottage, fasáda je ozdobená krásnym zajačikom, stromčekom a kríkmi. Predná časť domčeka, spolu so strechou, sa otvára a umožňuje deťom jednoduchý prístup do každej z izieb, ktoré si zariadia štýlovým retro nábytkom. V nádhernej 13-dielnej súprave deti nájdu charakteristické doplnky, ktoré dotvárajú vidiecky vzhľad domčeka - posteľ s prikrývkami, vešiakovú stenu, sporák, gauč, stôl, stoličky, šijací stroj, koberec s motívom zajačikov, lampičku, košík s mrkvičkami.

Krásny domček je v jemnom ružovom vyhotovení, zaujme najmä dievčatká, ale zahrajú sa s ním aj chlapci. Pri výrobe bolo použité prvotriedne opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie domčeka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Domček pre deti v sebe nesie posolstvo klasického britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj skúsení remeselníci. Deti pri hre s domčekom objavia množstvo kombinácií, akými sa dá zariadiť interiér, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. K domčeku sa dajú ľahko dokúpiť ďalšie doplnky, nábytok a postavičky.

Originálny vzhľad domčeka zapôsobí na deti priaznivým dojmom a s radosťou sa pustia do vlastného projektu, vďaka ktorému sa stanú skutočnými interiérovými dizajnérmi. Starostlivo budú hľadať najlepší spôsob, ako umiestniť nábytok do izieb, premýšľajú nad rôznymi možnosťami a tak si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane zábavnou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevený domček Cottontail Cottage zabaví deti na dlhé roky, neustále objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, a tak zmysluplne trávia svoj voľný čas. S domčekom si budú vytvárať svoje vlastné príbehy o živote jeho obyvateľov a rozprávajú ich svojim súrodencom a kamarátom.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • vidiecky drevený domček pre bábiky
  • 13-dielna súprava s doplnkami
  • 2-izbový vrátane podkrovia
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery44*34*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia44*14*47 cm
Celková dĺžka44 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle13
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...