Drevený vešiak na šaty Squirrel hanger Set Tender Leaf Toys s veveričkou, 3 kusy v balení

Popis produktu

Drevený vešiak Veverička je vynikajúci doplnok, na ktorý si môžu zavesiť svoje šaty chlapci aj dievčatá od 3 rokov. Vešiak z dreva navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Vešiak v jemnom oranžovo-béžovom vyhotovení v podobe krásnej veveričky je vyhotovený z prvotriedneho dreva najvyššej kvality. V sade sa nachádzajú až 3 vešiaky, ktoré zaujmú každé dieťa a vytvoria útulnú atmosféru a originálne spojenie s prírodou . Tento nadčasový doplnok poteší aj ďalšie generácie deti, vydrží vo vašej rodine dlhé roky.

Vešiačik je produkt najvyššej kvality, dá skombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf Toys. Kvalitný vešiak s britským dizajnom má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jeho výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Vešiak s lesným zvieratkom pomôže deťom rozvíjaním fantázie a predstavivosti, koncentrácie a sústredenosti. Rozmery vešiaka sú 27*1*17 cm.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 3 vešiakov v podobe veveričky
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery27*2*17 cm
Rozmery balenia28*17*37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.