Drevený vešiak Veverička je vynikajúci doplnok, na ktorý si môžu zavesiť svoje šaty chlapci aj dievčatá od 3 rokov. Vešiak z dreva navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Vešiak v jemnom oranžovo-béžovom vyhotovení v podobe krásnej veveričky je vyhotovený z prvotriedneho dreva najvyššej kvality. V sade sa nachádzajú až 3 vešiaky, ktoré zaujmú každé dieťa a vytvoria útulnú atmosféru a originálne spojenie s prírodou . Tento nadčasový doplnok poteší aj ďalšie generácie deti, vydrží vo vašej rodine dlhé roky.
Vešiačik je produkt najvyššej kvality, dá skombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf Toys. Kvalitný vešiak s britským dizajnom má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jeho výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Vešiak s lesným zvieratkom pomôže deťom rozvíjaním fantázie a predstavivosti, koncentrácie a sústredenosti. Rozmery vešiaka sú 27*1*17 cm.
Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a

| Vek | Od 3 rokov |
| Pôvod | Vyrobené vo Veľkej Británií |
| Rozmery | 27*2*17 cm |
| Rozmery balenia | 28*17*37 cm |
| Balenie | Áno |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Farba | oranžová |
| Set produktov | Nie |
| Príslušenstvo | Nie |
Načítavam sety...
Načítavam hodnotenia...