Drevený vešiak strom s konármi Forest Coat Stand Tender Leaf Toys s vtáčím hniezdom

Popis produktu

Drevený vešiak strom s konármi Forest Coat je nádherný doplnok do každej detskej izbičky pre chlapcov aj dievčatá už od 3 rokov. Vysoký vešiak na podstavci navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Je vyhotovený z prvotriedneho dreva najvyššej kvality a vytvarovaný do podoby stromu s konármi, na ktoré si deti zavesia svoje oblečenie. V jeho korune čaká na dieťa prekvapenie - nájdu tam obrázok hniezda s vtáčikom, vďaka čomu sa vytvára originálne spojenie s prírodou a v izbičke ešte útulnejšia atmosféra. Tento nadčasový doplnok poteší aj ďalšie generácie deti, vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Využiť ho môžu aj na vytvorenie kulisy pri rozprávaní príbehov o lesných zvieratkách a ich dobrodružstvách. 

Stromový vešiak je produkt najvyššej kvality, dá skombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf Toys. Lesný vešiak s britským dizajnom má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jeho výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Pomôže deťom rozvíjaním fantázie a predstavivosti, koncentrácie a sústredenosti. Rozmery vešiaka sú 35*29*107 cm, pričom jeho celková výška je 107 cm, deti naň bez problémov dosiahnu.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • detský vešiak z dreva v podobe stromu
  • motív hniezda s vtáčikom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery35*29*107 cm
Celková výška107 cm
Rozmery balenia110*38*4 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,4 kg
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.