Drevený úľ pre včely Outdoor Bee House Eichhorn Poskladaj a vymaľuj - so štetcom a farbami od 6 rokov

Popis produktu

Drevený úľ pre včely Outdoor Bee House od nemeckého výrobcu Eichhorn je vynikajúca hračka pre deti od 6 rokov, ktoré túžia po peknom domčeku pre včeličky. Včelí úľ je vyrobený z prvotriedneho lipového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. V kreatívnej sade Poskladaj a vymaľuj sa nachádza aj štetec a 6 farieb, ktoré umožnia dieťaťu vymaľovať domček pre včely presne podľa svojich predstáv. Rozhodnú sa, aká farba je najvhodnejšia pre strechu, na bočné strany môžu namaľovať veselé včielky, všetko záleží len na ich fantázii a šikovnosti. Pri práci s domčekom si rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť, zabavia sa s ním na dlhé hodiny. 

Po poskladaní získajú krásny úľ s rozmermi 10*26*21 cm, v ktorom sú 4 praktické poličky, do ktorých sa dá uložiť všetko, čo včeličky potrebujú. Stavebnica úľu má priaznivý vplyv na vývin dieťaťa, zvyšuje aktivitu jeho mozgu, formuje jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená stavebnica Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, získavajú cit pre estetiku a dizajn. Po každej dokončenej stavebnici získavajú zdravé sebavedomie, spoliehajú sa na svoje vlastné sily a schopnosti.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • Poskladaj a vymaľuj - včelí úľ
  • sada 6 farieb a štetec
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 6 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 rokov
PôvodNemecko
Rozmery10*26*21 cm
Rozmery balenia7*30*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,72 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.