Drevený tunel z dúhy Rainbow Tunnel Tender Leaf Toys skladačka zo 7 dielov od 18 mes

Popis produktu

Drevený tunel Rainbow Tunnel je perfektný darček pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Tunel sa skladá zo 7 farebných dielikov, ktoré po poskladaní vytvoria nádhernú dúhu, ktorá sa stane skvelým doplnkom každej detskej izbičky. Najmenší dielik v tuneli je ozdobený peknou bielou myškou dreva na zelenej trávičke, ktorá obdivuje dúhu nad sebou, obklopenú obláčikmi. Posledný dielik skladačky znázorňuje veselé slniečko, ktoré rozveselí celé okolie. S nadčasovým tunelom v tvare dúhy si deti precvičia jemnú motoriku, naučia sa odlišovať jednotlivé farby a kreatívne sa rozvíjajú. Túto skvelú hračku navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Drevený detský tunel je vyrobený zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Očarí deti pravým britským dizajnom a na jeho výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený tunel v tvare farebnej dúhy
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery21*3*14 cm
Celková výška14 cm
Rozmery balenia19*4*27 cm
Celková dĺžka21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle7
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.