Drevený magnetický traktor Janod na ťahanie so sliepkou a vajíčkami od 12 mes

Popis produktu

Janod drevená hračka na ťahanie magnetický traktor s vlečkou, sliepkou a vajíčkami  je pekná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená ťahacia hračka s jedinečným francúzskym dizajnom má pestré farby a úžasný dizajn, vďaka čomu je to ideálny darček pre vašich najmenších. Hračku tvorí traktor so sliepočkou a vlečka s 3 drevenými vajíčkami, ktorá sa k traktoru pripája pomocou magnetu, rozmer hračky je 32*8*12 cm.  Vajíčko má v spodnej časti vyobrazený pekný farebne zvýraznený tvar, a tak dieťatko pri vkladaní vajíčok do vlečky musí nájsť správne miesto pre každé vajíčko. Ťahacia hračka je tak zároveň vkladačkou a pri hre sa rozvíja motorika, deti sa učia spoznávať farby a tvary. Pri pohybe sliepočka klopká zobáčikom. Drevené kolieska na hračke zabezpečia hladkú jazdu na rôznych povrchoch. Hračka drevený traktor so sliepočkou má šnúrku, aby ju dieťatko mohlo ľahko chytiť a vydať sa s ňou do sveta. Drevený traktor na ťahanie so sliepočkou je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Potešte deti touto peknou drevenou hračkou.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Vymýšľaním rozprávkových príbehov o traktore a sliepočke sa tiež rozvíja detská fantázia. Drevené hračky Janod sú vhodné pre detičky od jedného roka, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude drevená hračka Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne drevené hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Hračky Janod získali medzinárodne ocenenia PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená ťahacia hračka traktor so sliepočkou
 • s drevenými kolieskami
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • rozmery 32*8*12 cm
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, fantáziu
 • deti sa učia poznávať farby, tvary
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery32*8*12 cm
Celková výška12 cm
Rozmery balenia34*10*14 cm
Celková dĺžka32 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,62 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.