Drevený točiaci sa valec Twisting Cubes Tender Leaf Toys s maľovanými zvieratkami od 18 mes

Popis produktu

Drevený točiaci sa valec Twisting Cubes je výborná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Dieťa sa môže tešiť na krásny valec s maľovanými zvieratkami na kockách, ktoré si bude otáčať tak, aby správne pospájalo a dostalo originálny obrázok zvieratka. Táto didaktická hračka pomôže s rozvojom všetkých zmyslov dieťaťa, zatiaľ čo si bude precvičovať jemnú motoriku, zlepšovať priestorovú predstavivosť, spoznávať nové tvary, farby prirodzeným a hravým spôsobom.

Kocky so zvieratkami sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Drevený valec očarí deti pravým britským dizajnom a na jeho výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený točiaci sa valec s maľovanými zvieratkami
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery17*4*4 cm
Rozmery balenia6*6*17 cm
Celková dĺžka17 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.