Drevený supermarket Green Shop Eichhorn s predajným pultom a poličkami 106 cm výška

Popis produktu

Drevený supermarket Green Shop od nemeckého výrobcu Eichhorn je nadčasový darček pre každého chlapca a dievčatko už od 3 rokov. Moderný obchodík je vyrobený prvotriedneho lipového dreva, pôsobí útulným dojmom a je prepracovaný do najmenších detailov. Jemný prírodný vzhľad klasického dreva v kombinácii so sviežou zelenou ozdobí každú izbičku a vytvorí útulnú a veselú atmosféru. Deti sa so svojimi súrodencami a kamarátmi výborne zabavia pri hre na obchodníkov a predavačov, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie a priestorové videnie.

Zadnú časť supermarketu tvorí vysoká stena s 8 poličkami rôznych veľkostí, do ktorých si deti uložia všetok tovar, ktorý potrebujú mať poruke. Po čase prídu na najefektívnejší spôsob ukladania a triedenia tovaru. Na bočnej strane supermarketu je ďalšia odkladacia plocha, ktorá je prepojená so zeleným výdajným pultom, pod ktorým je tabuľa na kreslenie, spolu s 2 priehradkami. Veľké množstvo úložného priestoru nadchne každé podnikavé dieťa. Na tabuľu si môžu kriedou napísať otváracie hodiny, akciové ceny pre daný deň a iné informácie (krieda nie je súčasťou balenia).

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality. Jemné línie supermarketu v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju kreativitu a fantáziu. Deti pri hre na obchodníkov a zákazníkov objavujú množstvo nových herných kombinácií, supermarket si môžu dopĺňať rozličným príslušenstvom a doplnkami (nie sú súčasťou balenia). Týmto spôsobom sa učia spoliehať samé na seba, realizujú svoje sny a neboja sa improvizácie. Trávia svoj čas zmysluplne, približujú sa svetu dospelých a naberajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie. Rozmery produktu sú 85*79*106 cm, celková výška supermarketu je 106 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • nadčasový drevený supermarket
  • prepracovaný systém poličiek
  • jemný prírodný vzhľad so zelenými detailmi
  • bez príslušenstva a doplnkov
  • nemecký dizajn a kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery85*79*106 cm
Celková výška106 cm
Rozmery balenia12*64*39 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.