Drevený strom s rovnováhou Stacking Forest Tender Leaf Toys s 19 zvieratkami a lesnými plodmi od 18 mes

Popis produktu

Drevený strom s rovnováhou Stacking Forest predstavuje vynikajúcu didaktickú hračku pre všetky deti už od 18 mesiacov. Bohatá 19-dielna sada obsahuje štýlový stromček z prvotriedneho dreva, ktorý sa detičky snažia opatrne ozdobiť s krásne farebnými figúrkami, medzi ktorými nájdu sovičku, netopiera, veveričku, ďatľa, žaľuď, 5 lístočkov, húseničku, muchotrávku, zajačika, ježka, vtáčika a hniezdo s vtáčikom. Pod stromček môže poukladať figúrku sivého vĺčika a diviačicu s mláďatkom. Deti si pri skladaní zvieratiek precvičia jemnú motoriku, hľadajú správnu rovnováhu pre každú figúrku, sústredia sa na detail. Drevené zvieratká navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na zvieratkách podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená sada figúrok a stromček vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti si budú vymýšľať príbehy o zvieratkách každý deň, naučia sa ich rozoznávať a skladajú z nich veselú stavebnicu. Sada s drevenými zvieratkami je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať aj vyjadrovacie schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbu a vytvorí v nej útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné figúrky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou. Rozmery produktu sú 20*8*24 cm.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený strom s rovnováhou s 19 zvieratkami a plodmi
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 18 mesiacov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery20*8*24 m
Celková výška24 cm
Rozmery balenia19*7*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,93 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné