Drevený stôl obdĺžnikový na hranie Play Table Tender Leaf Toys s úložným priestorom s vtáčikom

Popis produktu

Drevený stôl na hranie Play Table je moderný detský nábytok, ktorý je ako stvorený pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Nadčasový stolík navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom produkt najvyššej kvality. Stolík s 2 úložnými priestormi poteší malých neposedníkov odnímateľným vekami, pod ktorými sa nachádzajú priehradky z pevného textilu. Deti si tam môžu poukladať rôzne hračky, kocky a iné drobnosti. Má odolné vyhotovenie z prvotriedneho dreva a stojí na masívnych nohách, ktoré zaisťujú jeho vynikajúcu stabilitu.

Stolík je vyhotovený zo starostlivo opracovaného dreva v jemných prírodných farbách. Jedno odnímateľné veko znázorňuje pretekársku dráhu, na ktorej sa budú preháňať autíčka a na druhom veku je vyobrazený nádherný vtáčik. Deti sa tak môžu nielen zahrať na závodníkov, ale taktiež si budú vymýšľať príbehy a rozprávky o lesných zvieratkách. Drevený stolík v pravom britskom dizajne ozdobí každú detskú izbu a vytvorí útulnú atmosféru plnú radosti a zábavy. Štýlový produkt vydrží deťom dlhé roky a zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie, pričom sa zapáči nielen deťom, ale aj ich rodičom. Rozmery stolíka sú 100*70*35 cm. 

So špičkovým nábytkom sa deti môžu hrať na rôzne profesie, umelcov a návrhárov. Na stolíku si môžu skladať puzzle, stavať stavebnice, kresliť si, maľovať a všestranne sa rozvíjať. Detský stolík sa dá kombinovať s ďalším nábytkom od Tender Leaf a tak vytvoriť deťom skutočne originálne prostredie, v ktorom sa môže voľne kreatívne realizovať, popustiť uzdu svojej fantázii a rozvíjať svoje talenty. S jedinečným nábytkom Tender Leaf, ktorý v sebe nesie hlbokú myšlienku britských tradícií, objavujú deti nekonečné množstvo ďalších herných možností, pričom zostávajú v kontakte s prirodzeným prírodným materiálom.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový drevený stolík
  • úložný priestor s 2 priehradkami
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery100*70*35 cm
Celková výška35 cm
Rozmery balenia107*77*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť9,1 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...