Drevený stôl pre deti Forest Table Tender Leaf Toys s úložným priestorom

Popis produktu

Drevený detský stôl Forest je perfektný doplnok do detskej izbičky, ktorý poteší chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Nadčasový stolík navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so zručnými remeselníkmi prinášajú deťom produkt najvyššej kvality. Stolík s úložným priestorom poteší malých neposedníkov odnímateľnou centrálnou časťou, pod ktorou sa nachádzajú priehradky, do ktorých sa dajú poukladať rôzne hračky, kocky, perá, omaľovánky a iné drobnosti. Má odolné vyhotovenie z prvotriedneho dreva a stojí na masívnych nohách, ktoré sú v spodnej časti rozšírené a tak zaisťujú jeho vynikajúcu stabilitu.

Stolík je vyhotovený zo starostlivo opracovaného dreva v jemných prírodných farbách, vďaka ktorým deti získajú inšpiráciu a budú si vymýšľať príbehy a rozprávky o lesných zvieratkách, o ktorých porozprávajú svojim súrodencom a kamarátom. Drevený stolček s pravým britským dizajnom ozdobí každú detskú izbu a vytvorí domácu, útulnú atmosféru plnú radosti a zábavy. Nadčasový produkt vydrží deťom dlhé roky a zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie, pričom sa zapáči nielen deťom, ale aj ich rodičom. 

So špičkovým nábytkom sa deti môžu hrať na rôzne profesie, umelcov a návrhárov. Na stolíku si môžu skladať puzzle, stavať stavebnice, kresliť si, maľovať a všestranne sa rozvíjať. Detský stolík sa dá kombinovať s ďalším nábytkom od Tender Leaf a tak vytvoriť deťom skutočne originálne prostredie, v ktorom sa môže voľne kreatívne realizovať, popustiť uzdu svojej fantázii a rozvíjať svoje talenty. S jedinečným nábytkom Tender Leaf, ktorý v sebe nesie hlbokú myšlienku britských tradícií, objavujú deti nekonečné množstvo ďalších herných možností, pričom zostávajú v kontakte s prirodzeným prírodným materiálom.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový drevený stolík
  • úložný priestor s priehradkami
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery56*56*45 cm
Výška pracovnej plochy45 cm
Rozmery balenia63*62*8 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.