Drevený stôl so stoličkou Desk and Chair Tender Leaf Toys s úložným priestorom a 3 odkladacie nádobky so zvieratkami

Popis produktu

Drevený stôl so stoličkou Desk and Chair je štýlový doplnok do každej detskej izbičky, ktorý si obľúbia chlapci aj dievčatá už od 3 rokov. Nadčasový stolík navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so zručnými remeselníkmi prinášajú deťom produkt najvyššej kvality. Stolík s robustnými a pevnými nohami je vhodný pre všetky kreatívne deti, ktorým poskytne dostatok úložného priestoru - v zadnej časti stolíka si môžu odkladať knižky a časopisy, tešiť sa môžu aj na štýlové drevené nádoby v tvare medvedíka, zajačika a líšky, do ktorých si upracú písacie a kresliace potreby. V spodnej časti stolíka sa nachádza priestranná priehradka s miestom pre hračky, spoločenské hry alebo rôzne umelecké výtvory.

Kvalitná a pevná drevená stolička zabezpečí deťom pohodlné sedenie, aby sa mohli naplno venovať rozvíjaniu svojich talentov. Stolík má odolné vyhotovenie zo starostlivo opracovaného dreva najvyššej kvality, jeho konštrukcia zaisťuje vynikajúcu stabilitu. Jemné prírodné farby prebúdzajú v deťoch inšpiráciu, takže si pri kreslení vymýšľajú svoje vlastné príbehy a rozprávky. Drevený stolček s pravým britským dizajnom ozdobí každú detskú izbu a vytvorí domácu, útulnú atmosféru plnú radosti a zábavy. Nadčasový produkt vydrží deťom dlhé roky a zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie, pričom sa zapáči nielen deťom, ale aj ich rodičom.  Rozmery stolíka sú 75*53*76 cm a rozmery stoličky 45*24*35 cm.

So detským nábytkom sa deti môžu hrať na rôzne profesie, umelcov a návrhárov. Na stolíku si môžu skladať puzzle, stavať stavebnice, kresliť si, maľovať a všestranne sa rozvíjať. Detský stolík sa dá kombinovať s ďalším nábytkom od Tender Leaf a tak získajú deti originálny pracovný kútik, v ktorom sa môžu kreatívne realizovať a popustiť uzdu svojej fantázii. S jedinečným nábytkom Tender Leaf, ktorý v sebe nesie hlbokú myšlienku britských tradícií, objavujú deti nekonečné množstvo ďalších herných možností, pričom zostávajú v kontakte s prirodzeným prírodným materiálom. Stolík je takisto skvelá voľba do predškolských zariadení.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový drevený stolík s boxami v tvare zvieratiek
  • dostatok úložného priestoru
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
RozmeryDesk: 75*53*80 cm / Chair: 45*24*35 cm
Výška pracovnej plochy55 cm
Rozmery balenia88*60*10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť34,6 kg (Desk: 14,0 kg, Chair: 2,8 kg)
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.