Drevený stánok obchod Sales Counter with Roof Eichhorn s pásikavou strieškou výška 105 cm

Popis produktu

Drevený stánok obchod Sales Counter od nemeckého výrobcu Eichhorn je perfektný darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Štýlový obchodík je vyrobený z prvotriedneho lipového dreva, pôsobí útulným dojmom a je prepracovaný do najmenších detailov. Jemný prírodný vzhľad klasického dreva v kombinácii s výraznou červeno-bielou pásikavou strieškou zaujme každé dieťa, ktoré túži po vlastnom predajnom stánku. S obchodíkom Eichhorn vyčaríte v detskej izbičke tú pravú trhovú atmosféru, na ktorej zažije so svojimi kamarátmi a súrodencami množstvo veselých zážitkov.

Drevený stánok tvorí praktický výdajný pult a 2 priehradky, do ktorých si malí obchodníci uložia ponúkaný tovar. Kombinácia prírodnej a sýto červenej farby na stánku prebudí v deťoch rozvoj fantázie a kreativity. Naučia sa ponúkať tovar za čo najvýhodnejšiu cenu, starostlivo kontrolujú jeho kvalitu a učia sa udržiavať na svojom predajnom mieste poriadok a čistotu. Pri komunikácii so zákazníkmi si zlepšujú rečový prejav a logické myslenie. Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality, ktorý im vydrží po dlhé roky, zabavia sa s ním aj ďalšie generácie. 

Deti pri hre na obchodníkov a zákazníkov objavujú množstvo herných kombinácií, obchodík si môžu dopĺňať rozličným príslušenstvom a doplnkami. Týmto spôsobom sa učia spoliehať samé na seba, realizujú svoje sny a neboja sa improvizovať. Trávia svoj čas zmysluplne, približujú sa svetu dospelých a naberajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie. Rozmery produktu sú 73*25*105 cm, celková výška stánku je 105 cm. Je taktiež vhodným doplnkom do predškolských zariadení. Dodáva sa bez príslušenstva a doplnkov.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • nadčasový drevený stánok so strieškou
  • prístup z viacerých strán
  • 2-policový systém a výdajný pult
  • bez príslušenstva a doplnkov
  • nemecký dizajn a kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery73*25*105 cm
Celková výška105 cm
Rozmery balenia7*75*40 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,00 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.