Drevený Sob Zigolos Janod na kolieskach so zvončekom od 12 mes

Popis produktu

Janod  drevený Sob na kolieskach so zvončekom Zigolos je pekná hračka z dreva vhodná pre dievčatá a chlapcov od 12 do 36 mesiacov. Drevená ťahacia hračka sob má rozmer 17*16*19 cm, žiarivé hnedo - žlté farebné prevedenie a úžasný francúzsky dizajn, vďaka čomu je to ideálny darček pre vašich najmenších. Drevené kolieska na hračke zabezpečia hladkú jazdu na rôznych povrchoch, hračka ťahaním vydáva zvončekom na hračke príjemný zvuk, ktorý sa zapáči nielen detičkám, ale aj okoliu.

Drevené zvieratko na ťahanie je upevnené na  šnúrke, aby ho dieťatko mohlo ľahko chytiť a vydať sa s hračkou do sveta. Deti si prostredníctvom tejto peknej hračky rozvíjajú motoriku rúk, poznávajú farby a tvary. Drevený sob na kolieskach so zvončekom je skvelý detský spoločník na objavovanie vonkajšieho, neznámeho sveta pre malých dobrodruhov. Drevená hračka zvieratko sob na ťahanie je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Urobte radosť najmenším deťom touto farebnou a kvalitnou hračkou.

Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Vymýšľaním rozprávkových príbehov pre veselé zvieratko so zvončekom sa tiež rozvíja detská fantázia. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude drevené ťahacie zvieratko Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. 

Drevená hračka francúzskej značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Drevené hračky Janod sú vhodné pre detičky od jedného roka, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Vlastnosti           

 • drevené zvieratko na ťahanie sob so zvončekom
 • s drevenými kolieskami
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • rozmer 17*16*19 cm
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, fantáziu
 • deti sa učia poznávať farby, tvary
 • má žiarivé farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery17*16*19 cm
Rozmery balenia18*18*20 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,29 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.