Drevený bubnujúci Sob Zigolos Janod na ťahanie od 12 mes

Popis produktu

Janod  drevený bubnujúci sob na ťahanie Zigolos je pekná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Ťahacia hračka v podobe milého Sobíka má rozmer 16*14*20 cm, žiarivé hnedo - žlté farebné prevedenie a úžasný francúzsky dizajn, vďaka čomu je to ideálny darček pre najmenšie deti. Drevené kolieska na hračke zabezpečia hladkú jazdu na rôznych povrchoch, pri ťahaní drevený sob veselo bubnuje na zelený bubon a tým vydáva na hračke zvuk, ktorý sa zapáči nielen detičkám, ale aj okoliu.

Drevené zvieratko na ťahanie je upevnené na  šnúrke, aby ju dieťatko mohlo ľahko chytiť a vydať sa s ňou do sveta. Deti si prostredníctvom tejto drevenej hračky rozvíjajú motoriku rúk, poznávajú farby a tvary. Drevený bubnujúci sob je skvelý spoločník na objavovanie vonkajšieho, neznámeho sveta pre malých dobrodruhov. Drevená hračka zvieratko na ťahanie je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Urobte radosť najmenším deťom touto farebnou a kvalitnou hračkou.

Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Vymýšľaním rozprávkových príbehov pre veselé zvieratko sa tiež rozvíja detská fantázia. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude drevené ťahacie zvieratko Janod dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. 

Drevená hračka francúzskej značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Drevené hračky sú vhodné pre detičky od jedného roka, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Vlastnosti           

 • drevené zvieratko na ťahanie bubnujúci sob
 • s drevenými kolieskami
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • rozmer 16*14*20 cm
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, fantáziu
 • deti sa učia poznávať farby, tvary
 • má žiarivé farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery16*14*20 cm
Rozmery balenia17*14*20 cm
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,35 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné