Drevený detský šatník Forest Clothes Rail Tender Leaf Toys s 3 vešiakmi a vtáčikmi

Popis produktu

Drevený šatník pre deti Forest Clothes Rail je vynikajúcim doplnkom do detskej izbičky a poteší chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Nádherný otvorený šatník navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Šatník v jemnej béžovej a tyrkysovej farbe je vyhotovený z prvotriedneho dreva, pričom obsahuje 3 vešiaky s krásnym motívom veveričky na ktoré si deti zavesia svoje šaty a po bokoch je vyzdobený nádhernými vtáčikmi. Šatník s pravým britským vzhľadom pôsobí v detskej izbe naozaj útulne, upúta nielen deti, ale aj dospelých, je to nadčasový nábytok, ktorý poteší aj ďalšie generácie detí

Detský šatník ozdobí každú izbičku, je to produkt najvyššej kvality, vďaka ktorému sa vaše deti naučia poriadkumilovnosti a zároveň v nich prírodný motív so zvieratkami prebúdza spojenie s prírodou. Vďaka krásnemu šatníku sa v izbe vytvorí domácka atmosféra, pôsobí upokojujúco a jeho jemné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva je bezpečný pre každé dieťa a na výrobe šatníka sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Šatník z dreva pomáha deťom s rozvíjaním fantázie a predstavivosti, koncentrácie a sústredenosti. Využijú ho aj súrodenci, každý môže mať vlastný vešiačik, môžu si rozprávať lesné príbehy o zvieratkách a tak si rozvíjať svoju pamäť a komunikačné schopnosti. Nadčasový nábytok Tender Leaf Toys podporuje zdravú detskú zvedavosť, učia sa dívať na veci svojím vlastným, jedinečným spôsobom. Rozmery produktu sú 90*38*125 cm, vyznačuje sa stabilitou a v spodnej časti šatníka je priestor pre topánočky a tenisky. Vynikajúco ladí s ďalším nábytkom od Tender Leaf, ktorý nájdete v našej ponuke.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený šatník pre deti
  • 3 vešiačiky s motívom veveričky
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery90*38*125 cm
Celková výška125 cm
Rozmery balenia133*46*6 cm
Celková dĺžka90 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle4
Farbatyrkysová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...