Drevený magnetický rybár Pond Dipping Tender Leaf Toys s udicou a 8 magnetických zvierat pri rybníku

Popis produktu

Drevený magnetický rybár je krásna hračka pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov, na ktorej vývoji sa podieľali špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Dieťa sa poteší drevenej udici s funkčným navijakom, pričom sa pokúsi uloviť čo najviac magnetických zvieratiek, ktoré plávajú na drevenej podložke s motívom rybníka. V ňom sa nachádzajú rybičky, jašterička, žabka, chrobáčik, slimáčik a dokonca aj kačička. Nádherné maľované figúrky sa bude malý rybár snažiť pochytať čo najrýchlejšie a dostať ich na breh. S touto hračkou si vynikajúco precvičí jemnú motoriku a zlepší koordináciu ruka-oko.

Magnetický rybár a zvieratká sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti upokojujúco a zároveň v nich prebúdzajú fantáziu a predstavivosť. Sada očarí deti pravým britským dizajnom a na jej výrobe sa podieľali aj zruční remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Jednotlivé tvary a farby pôsobia nadčasovo, nesú v sebe vlastnú hlbokú myšlienku, v deťoch sa prebúdza estetické cítenie a vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Množstvo herných možností zabaví vašich najmenších na dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený magnetický rybár so zvieratkami
  • kvalitná hračka pre všestranný rozvoj detí
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery23*23*1 cm
Rozmery balenia23*5*23 cm
Celková dĺžka23 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle10
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.