Drevený povrazový rebrík Rope Ladder Outdoor Eichhorn prírodný 170 cm dĺžka 60 kg nosnosť

Popis produktu

Drevený povrazový rebrík Rope Ladder Outdoor od nemeckého výrobcu Eichhorn predstavuje výborný darček pre všetky neposedné deti od 3 rokov. Prírodný rebrík je vyrobený z najkvalitnejšieho brezového dreva a pevného povrazu, jeho celková dĺžka dosahuje 170 cm. Maximálna nosnosť rebríka je 60 kg a tvorí ho 5 robustných drevených stupienkov. Rebrík sa dá pripevniť v záhrade na strom či preliezku, je testovaný a certifikovaný nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality. Jemný ošetrený povrch rebríka z prírodného dreva poskytuje deťom ten najlepší zážitok pri lezení. Šplhanie sa na rebrík predstavuje obľúbenú činnosť pre každé dieťa už od útleho detstva. Chlapci aj dievčatá sa učia udržiavať rovnováhu a stabilitu, pri lezení si precvičia svaly na rukách aj nohách. Klasický rebrík Eichhorn je skladný, ľahko ho so sebou vezmete aj na výlet či dovolenku.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery balenia8*13*33 cm
Celková dĺžka170 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,63 kg
Nosnosť60 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.