Drevený pracovný vozík Redmaster Bricolo Janod magnetický s 24 doplnkami

Popis produktu

Janod drevený magnetický pracovný vozík Redmaster Bricolo je úžasná drevená hračka vhodná pre chlapcov od 1 do 4 rokov. Drevený vozík, ktorý je zároveň chodítko pre deti, poslúži ako opora pri prvých krôčikoch vašich ratolestí a ešte ich aj úžasne zabaví. Drevená hračka je skvelá pre malých majstrov, ktorí radi pomáhajú svojim oteckom v dielni alebo kdekoľvek v dome. Pracovný vozík pre chlapcov prichádza s 24 doplnkami, ku ktorým, patria skrutky, matice, rôzne drevené a magnetické nástroje. Vnútro vozíka sa dá využiť ako úložný priestor pre iné hračky, magnetické steny zabezpečia, že z neho nevypadnú pracovné nástroje chlapcov. Detský drevený vozík je nadčasová drevená hračka, je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jeho jedinečný dizajn, realistické prevedenie a pútavé farby zaručia, že sa s ním rád zahrá každý malý majster či ockov pomocník.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevené nástroje naviac posilňujú svalstvo na rukách a deti získavajú istú pohybovú zručnosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a spoločnosť je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod ponúka širokú škálu prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevený magnetický vozík na kolieskach s 24 doplnkami
 • rozmery 33*23*46 cm
 • v peknom farebnom prevedení
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodný pre deti od 1 do 4 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja jemnú a hrubú motoriku, hmatovú citlivosť, posilňuje svalstvo na rukách
 • deti sa učia ako fungujú skrutky a matice
 • opora pri prvých krokoch dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • originálny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery33*23*46 cm
Celková výška46 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.