Drevený pracovný kufrík Redmaster Bricolo Janod s náradím 9 ks

Popis produktu

Janod drevený pracovný kufrík Redmaster Bricolo je úžasná drevená hračka vhodná pre chlapcov od 3 do 8 rokov. Drevený kufrík obsahuje spolu 9 kusov dreveného náradia, medzi ktoré patrí skrutkovač, vŕtačka, kliešte, píla, meter, nožnice a podobne. Drevená hračka je skvelá pre malých majstrov a remeselníkov, ktorí radi pomáhajú svojim ockom v dielni alebo kdekoľvek v dome. Chlapci sa hravým spôsobom naučia, na čo jednotlivé nástroje slúžia a ako sa používajú. Detský drevený vozík je nadčasová drevená hračka, je vyrobený z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jeho jedinečný dizajn, realistické prevedenie a pútavé farby zaručia, že sa s ním rád zahrá každý malý majster či ockov pomocník.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevené nástroje naviac posilňujú svalstvo na rukách a deti získavajú istú pohybovú zručnosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a spoločnosť je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod ponúka pestrú škálu prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky tejto francúzskej firmy charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevený pracovný kufrík s 9 kusmi náradia
  • rozmery 29*5,5*21 cm
  • v peknom farebnom prevedení
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 3 do 8 rokov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú a hrubú motoriku, hmatovú citlivosť, posilňuje svalstvo na rukách
  • deti sa učia na čo jednotlivé nástroje slúžia
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • úžasný francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery29*5,5*21 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.