Drevený pes Pull Along Janod na ťahanie so zvukom od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený pes na ťahanie Pull Along je pekná drevená hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevený psík má krásne bielo-hnedé farebné prevedenie so šnúrkou, na ktorej je zavesená malá kostička, deti si tak hračku môžu chytiť a vydať sa s ňou na cesty. Hračka z dreva má rozmery 12*7*9,5 cm, pri ťahaní vydáva zvuky. Kolieska hračky sú vyrobené z gumeného materiálu a tak je zabezpečená plynulá jazda na akomkoľvek povrchu. Deti si prostredníctvom ťahacej hračky rozvíjajú motoriku rúk, poznávajú farby a tvary, je to ideálny spoločník na hranie sa vonku na čerstvom vzduchu. Drevená ťahacia hračka je nadčasová, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod  majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Jemný povrch, pestré farby a jedinečný dizajn zaručia, že sa vaše ratolesti so psíkom Janod nikdy nebudú nudiť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo, Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod sa zaoberá vývojom originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom. Hračky tohto výrobcu sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená hračka na ťahanie - psík
 • pri pohybe vydáva zvuky ako hrkálka
 • rozmery 12*7*9,5 cm
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť
 • deti sa učia poznávať farby, tvary
 • skvelá na prechádzky vonku, aby sa deti nenudili
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12*7*9,5 cm
Celková výška9.5 cm
Rozmery balenia14,5*8*14 cm
Hmotnosť0,3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.