Drevený obchod Farmer's Market Stall Tender Leaf Toys 15-dielna súprava s ovocím a zeleninou

Popis produktu

Drevený obchod Farmer´s Market Stall je vynikajúca hračka pre všetky deti od 3 rokov. Originálny obchodík navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Drevený obchod v nádhernom zelenom vyhotovení v sebe nesie nadčasový britský dizajn, vytvorí pri hre na predavačov realistickú atmosféru a krásne maľovaná sada ovocia a zeleniny si určite nájde svojho zákazníka, ktorý si nákup vezme domov v plátenej nákupnej taške. Detský farmársky obchodík je vyrobený z prvotriedneho dreva, je stabilný a vydrží chlapcom a dievčatám dlhé roky, pričom sa s ním zahrajú aj ďalšie generácie detí.

Malí obchodníci si môžu svoj tovar vystaviť 4 priehradkách, obchod má vo vrchnej časti vyvesenú textíliu s umeleckými motívmi ovocia a zeleniny. Na bočnej strane má predavač možnosť zavesenia nákupnej tašky na vešiačik. Celá 15-dielna súprava predstavuje to najlepšie riešenie pre deti, ktoré sa rady hrajú hry na povolania. Drevený obchod im umožní zahrať sa na predavačov, obchodníkov a farmárov zároveň, keďže budú predávať svoje vlastné vypestované plodiny. Dieťa si pri hre cibrí predstavivosť, pochopí základy dopytu a ponuky, porozumie financiám a naučí sa vážiť si peniaze a bude s nimi rozumne zaobchádzať.

S touto skvelou nadčasovou hračkou sa zahrajú viaceré deti, kamaráti aj súrodenci, ktorí si budú potrebovať nakúpiť ovocie a zeleninu. Malí obchodníci a zákazníci sa môžu zjednávať o cenu, rozvíjajú si logické myslenie, koncentráciu a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti. Na výrobe dreveného obchodu s doplnkami sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami a tak dieťa získa produkt najvyššej kvality z prírodného materiálu, ktorý v sebe nesie posolstvo britských tradícii, ktoré mu pomáhajú aj pri formovaní osobnosti a zároveň sa učí spoliehať na svoje sily. Hladký povrch ošetreného dreva a množstvo doplnkov vedú deti k objavovaniu nových vecí, manipuláciou s drevenými hračkami skúmajú prírodný materiál a tak si rozvíjajú hmatovú citlivosť, jemnú motoriku a zručnosť.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený obchodík s ovocím a zeleninou
  • 15-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov


 

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery36*34*50 cm
Celková výška50 cm
Rozmery balenia28*7*56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle15
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné