Drevený obchod s lampami General Stores Tender Leaf Toys s taškou a poličkami

Popis produktu

Drevený obchod s lampami General Stores predstavuje skvelú hračku pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Originálny obchodík navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Drevený obchod v klasickom prírodnom vyhotovení v sebe nesie nadčasový britský dizajn, vytvorí pri hre na predavačov realistickú atmosféru, ktorú umocnia aj 3 žiarovky visiace vo vrchnej časti obchodíka. Zákazníci sa potešia plátenej nákupnej taške s názvom General Stores, ktorá sa dá jednoducho zavesiť na bočnej strane obchodíka. Detský obchodík bez príslušenstva je vyrobený z prvotriedneho dreva, je stabilný a vydrží chlapcom a dievčatám dlhé roky, pričom sa s ním zahrajú aj ďalšie generácie detí.

Malí obchodníci si môžu svoj tovar vystaviť 6 priehradkách, obchod má vo vrchnej časti ochrannú látkovú striešku proti slnečným lúčom. Systém 2 dlhých poličiek a 2 mini poličiek poslúži na uloženie ďalšieho tovaru, deti sa potešia aj 2 prenosným stojanom, ktoré sa dajú využiť aj pri iných obchodíkoch Tender Leaf Toys. Tovar väčších rozmerov sa dá umiestniť do najväčšej priehradky tesne nad zemou, na údeniny, ktoré treba zavesiť, poslúžia 3 háčiky pod strieškou. Drevený obchod im umožní zahrať sa na predavačov a obchodníkov zároveň, keďže budú predávať a vyjednávať tú najlepšiu cenu. Dieťa si pri hre cibrí predstavivosť, pochopí základy dopytu a ponuky, porozumie financiám a naučí sa vážiť si peniaze a bude s nimi rozumne zaobchádzať.

S touto skvelou nadčasovou hračkou sa zahrajú viaceré deti, kamaráti aj súrodenci, ktorí si budú potrebovať nakúpiť rôzny tovar. Malí obchodníci a zákazníci sa môžu zjednávať o cenu, rozvíjajú si logické myslenie, koncentráciu a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti. Na výrobe dreveného obchodu sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami a tak dieťa získa produkt najvyššej kvality z prírodného materiálu, ktorý v sebe nesie posolstvo britských tradícii, ktoré mu pomáhajú aj pri formovaní osobnosti a zároveň sa učí spoliehať na svoje sily. Hladký povrch ošetreného dreva vedie deti k objavovaniu klasického prírodného materiálu, rozvíjajú si hmatovú citlivosť, jemnú motoriku a zručnosti.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený obchodík bez tovaru a potravín
  • prepracovaný poličkový systém
  • prenosné platformy-stojany
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 mesiacov


 

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery57*52*83 cm
Celková výška83 cm
Rozmery balenia79*6*43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,78 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.