Drevený lesný obchod s divadlom Woodland Stores and Theatre Tender Leaf Toys s bábkami a taškou

Popis produktu

Drevený lesný obchod s divadlom Woodland Stores and Theatre je nádherná a nadčasová hračka, ktorou potešíte každé kreatívne a neposedné dieťa od 3 rokov. Obchodík s divadlom sa vyznačuje pravým britským dizajnom, pôsobí útulným dojmom, je prepracovaný do najmenších detailov. Jemné a zároveň sýte farby a krásne obrázky zvieratiek zaujmú chlapcov a dievčatá, vytvoria v detskej izbičke čarovnú atmosféru plnú radosti a zábavy. Z jednej strany multifunkčnej hračky sa deti zahrajú na šikovných obchodníkov a po práci sa naplno ponoria do sveta bábkového divadla, počas ktorého vytvoria pútavé predstavenie pre svojich kamarátov, súrodencov alebo rodičom.

Obchodík má čelný štít s nápisom Woodland Stores s motívom listnatej koruny a nádhernou bežiacou veveričkou. Bočné stĺpiky sú v tvare kmeňov s krátkymi konárikmi, na ktorú si môžu zavesiť tabuľku v tvare lesného žaluďa, na ktorú si môžu napísať otváracie hodiny. Pod výdajným pultom sa nachádzajú otvárateľné dvierka s maľovaným obrázkom lesných zvieratiek, za ktorými sa skrýva úložný priestor pre potraviny a iné doplnky, z ktorých si môže zákazník vyberať. Tovar na predaj sa dá umiestniť na poličkách, ktoré sú umiestnené na dvierkach z vnútornej strany. Vnútorný priestor je bohato ozdobený obrázkami kompótov, džemíkov, sardiniek, vtáčikmi, košíkom s hríbikmi a jahôdkami, takže v deťoch v plnej miere prebúdza fantáziu a predstavivosť. Zákazníci sa potešia nákupnej taške, ktorá sa po poskladaní vyzerá ako krásna jahoda. Po ukončení pracovnej doby oznámi predavač zatvorenie obchodíka červeným závesom s nápisom CLOSED, ktorý sa dá stiahnuť nadol až po výdajný pult. Potraviny, kuchynská váha a boxy na jedlo nie sú súčasťou balenia, ale dajú sa samostatne dokúpiť.

Z druhej strany obchodíka je na vývesnom štíte nápis Woodland Theatre a predné čelo je ozdobené tmavšímsýtym obrázkom z nočného predstavenia v lese, na ktorom dominujú zvedavé zvieratká - líška, zajačik, veverička, vtáčik a nechýba aj ježko. Chlapci aj dievčatá majú možnosť vytvoriť vlastné divadelné predstavenie, ukázať svoje divadelné schopnosti a vyjadrovacie zručnosti pri rozprávaní rozprávok. Vynikajúco im pritom pomôžku 2 bábky, ktoré si natiahnu na ruky - červená čiapočka a biely zajačik, ktoré budú hlavnými hrdinami ich príbehov. Pohybmi rúk a prstov budú znázorňovať dej, emócie postavičiek a všetky nečakané zvraty. Táto hra je vhodná aj pre viacero detí, pričom dve deti môžu hýbať s postavičkami a zároveň môžu mať samostatného rozprávača príbehu, ktorého môže zastúpiť súrodenec, kamarát, ale aj rodič. Po ukončení predstavenia sa ako v každom správnom divadle dá stiahnuť divadelná opona a malí herci dostanú zaslúžený potlesk.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality. Jemné línie obchodíka a divadla v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Multifunkčný obchod pre deti v sebe nesie posolstvo tradičného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú podiel aj skúsení remeselníci. Deti pri hre na obchodníkov a bábkových hercov objavujú množstvo herných kombinácií, ktoré môžu pri hre využiť, obchodík si môžu dopĺňať rozličným príslušenstvom a doplnkami, a taktiež si môžu do divadla doplniť aj ďalšie krásne bábky, vymýšľajú nové divadelné hry. Týmto spôsobom sa učia spoliehať samé na seba, realizujú svoje sny a neboja sa improvizácie. Rozmery produktu sú 75*25*110 cm.

Vďaka dizajnérom Tender Leaf Toys sa môžete spoľahnúť na to, že sa vaše deti hrajú s hračkami, ktoré sú nositeľmi originálnosti a nevšednosti. Hravou formou si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť, fantáziu a kreativitu. Lesné motívy drevených hračiek v nich prebúdzajú záujem o prírodu, naučia sa vážiť si svoje veci a rozvíjajú svoju osobnosť. Spojenie sveta obchodu a divadla je vyvážený a originálny spôsob, akým sa deti približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a zároveň si zachovávajú veselú povahu. S touto jedinečnou hračkou budú deti zmysluplne tráviť voľný čas, spolu so svojimi kamarátmi a rodinou.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • multifunkčný drevený obchodík s divadlom
  • obojstranný 
  • sada obsahuje 2 bábky, nákupnú tašku, tabuľku na písanie
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery75*25*110 cm
Celková výška110 cm
Rozmery balenia77*55*7 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť10,4 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.