Drevený obchod s markízou Shop Market Eichhorn s poličkami a pultom pre potraviny z borovice

Popis produktu

Drevený obchod s markízou Shop Market je nadčasový obchodík od nemeckého výrobcu Eichhorn, ktorý je ako stvorený pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Štýlový obchodík je vyrobený z prvotriedneho borovicového dreva a tvrdého kartónu, pôsobí útulným dojmom a je prepracovaný do najmenších detailov. Jemný prírodný vzhľad klasického dreva v kombinácii so sýtymi farbami zaujme všetky deti, vytvorí v izbičke útulnú a radostnú atmosféru. Hra na povolanie obchodníkov a predavačov sa rýchlo stane obľúbeným spôsobom trávenia voľného času, do ktorého sa zapoja kamaráti aj súrodenci.

V zadnej časti obchodíka sa na stene nachádza praktický policový systém, do ktorých si deti budú môcť naukladať tovar, ktorý budú ponúkať zákazníkom. Nad poličkami je praktická strieška vo forme markízy, ktorá sa dá nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Na bočnej strane obchodíka sa dá uložiť ďalší tovar do otvoreného priečinka, ktorý je prepojený s výdajným pultom s tabuľou na kreslenie a 4 pestrofarebnými textilnými poličkami, takže budú mať detičky dostatok úložného priestoru. Na tabuľu si môžu kriedou napísať otváracie hodiny, akciové ceny pre daný deň a iné informácie o ponúkanom tovare (krieda ani tovar nie sú súčasťou balenia). Hĺbka interiéru obchodíka sa dá pri montáži nastaviť na 55 cm, 43 cm alebo 31 cm.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, takže deti sa výborne zabavia s produktom najvyššej kvality. Jemné línie obchodíka v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju kreativitu a fantáziu. Nemecká kvalita a prvotriedny dizajn vytvára pri hre neopakovateľnú atmosféru. Deti pri hre na obchodníkov a zákazníkov objavujú množstvo herných kombinácií, obchodík si môžu dopĺňať rozličným príslušenstvom a doplnkami. Týmto spôsobom sa učia spoliehať samé na seba, realizujú svoje sny a neboja sa improvizácie. Trávia svoj čas zmysluplne, približujú sa svetu dospelých a naberajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie. Rozmery produktu sú 80*62*130 cm, výška pracovnej plochy 53 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • štýlový drevený obchodík
  • prístup z viacerých strán, otvorený policový systém
  • bez príslušenstva
  • nemecký dizajn a kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery80*62*130 cm
Celková výška130 cm
Výška pracovnej plochy53 cm
Rozmery balenia16*72*65 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,80 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.