Drevený nákupný vozík Shopping Cart Tender Leaf Toys s priehradkou a tabuľou na kriedu

Popis produktu

Drevený nákupný vozík Shopping Cart je vynikajúci darček pre všetkých malých obchodníkov a zákazníkov od 3 rokov. Originálny nákupný vozík navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Jeho súčasťou aj textilná priehradka v spodnej časti, do ktorej si dieťa môže odložiť nakúpené drobnosti, alebo si v nej bude viezť na nákupy svoju obľúbenú hračku. Jeho súčasťou je aj tabuľa na písanie kriedou v tvare jabĺčka, na ktorú si dieťa napíše zoznam tovaru, ktorý potrebuje nakúpiť a jednoducho si ho zavesí na vozík.

Jemné biele farebné vyhotovenie s dizajnovými otvormi na bočných stranách zapôsobí najmä na dievčatká, ktoré si drevený vozík ihneď zamilujú. Stabilný a pevný vozík je vyrobený z prvotriedneho dreva, vydrží vašim deťom dlhé roky, pričom sa s ním zabaví aj ďalšia generácia detí. Je to vynikajúci doplnok aj k detským kuchynkám a obchodíkom, zahrajú sa s ním aj viaceré deti pri hre na predavačov a zákazníkov. Štýlové farebné vyhotovenie a pravý britský dizajn vytvorí útulnú atmosféru v každej detskej izbičke. 

Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva je bezpečný pre každé dieťa a na výrobe vozíka sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami. Vozík z dreva pomáha dieťaťu s rozvíjaním fantázie a predstavivosti, pri hre na rôzne povolania s ostatnými deťmi si rozvíja aj komunikačné schopnosti, získava sebavedomie a trénuje si jemnú motoriku. Nadčasový vozík Tender Leaf Toys podporuje v deťoch obchodného ducha, učia sa dívať na veci svojím vlastným, jedinečným spôsobom. 

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený vozík na nákupy
  • textilná priehradka
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery44,5*30*55,5 cm
Celková dĺžka44,5 cm
Výška rúčky55,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,70 kg
Farbabiela
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.