Drevený nábytok do obývačky Dovetail Sitting Room Set Tender Leaf Toys 14-dielna súprava s komplet vybavením a doplnkami

Popis produktu

Drevený nábytok do obývačky na domčeku Dovetail je krásna sada nábytku a doplnkov, ktorá je vhodná pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré potrebuje zariadiť obývačku v domčeku pre bábiky. Zariadenie navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so zručnými remeselníkmi prinášajú deťom nádherne vypracované doplnky z prvotriedneho dreva. Bohatá 14-dielna sada sa pýši pravým britským dizajnom v jemných a zároveň sýtych farbách, ktoré vytvoria pri hre na interiérových návrhárov fantastickú atmosféru, plnú kreatívnej zábavy

Obývačku si šikovné deti vybavia krásnym stolíkom s čajovou sadou na tácke, ružovým kreslom a gaučom s vankúšmi, trendy lampou, kozubom s polienkami, vázou s kvetinami, televízorom na nízkom stolíku, a chýbať nesmie ani veľká knižnica s knihami, vázami a soškou vtáčika. Najvyššia kvalita maľovaného zariadenia do obývačky nadchne chlapcov aj dievčatá, zabaví ich na dlhé roky, je to skvelá voľba k domčekom Tender Leaf Toys, ktoré si môžu deti ľubovoľne zariaďovať podľa svojich predstáv. 

Malí dizajnéri a návrhári si s novým nábytkom užijú množstvo zábavy, pričom objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, ako zariadiť jednotlivé izby na domčeku a tak budú zmysluplne tráviť svoj voľný čas. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane obľúbenou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. S doplnkami sa vydržia hrať dlhé hodiny, nábytok je premyslený do najmenších detailov a nesie v sebe pravý britský dizajn, ktorý pôsobí nesmierne útulne a domácky. Bábika nie sú súčasťou balenia.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená 14-dielna sada doplnkov a nábytku do obývačky
  • vhodné k detským domčekom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery25*25*16 cm
Celková výška16 cm
Rozmery balenia27*10*22 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle14
Farbamodrá,ružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné