Drevený mixér Fruity Blender Tender Leaf Toys s pohárom, ovocím a kocky ľadu

Popis produktu

Drevený mixér Fruity Blender od britských dizajnérov značky Tender Leaf Toys je nadčasový darček pre všetkých malých kuchárov a kuchárky od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte, hrejivé farby prebúdzajú v deťoch kreativitu a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží drevený mixér s doplnkami dlhé roky a využije ju aj ďalšia generácia detí. Je vynikajúcim doplnkom k detským obchodíkom, kuchyniam a kaviarňam, jednoducho všade, kde sa deti rady hrajú hry na povolania.

Mixér pre deti je vyrobený z prvotriedneho dreva, takže sa vaši malí nezbedníci zahrajú s kvalitným prírodným materiálom. Šikovné deti sa môžu tešiť na množstvo doplnkov a výbavy. Detský mixér má odnímateľný kryt ozdobený jahôdkou, takže kuchári môžu bez obáv naplniť mixér s dreveným ovocím, medzi ktorými je banánikjabĺčkojahôdka a pomaranč. Nakrájať ovocie na kúsky môžu s dreveným nožíkom a s vareškou všetky ingrediencie premiešajú. Pre milovníkov chladných nápojov sú priložené aj kocky ľadu. Len čo bude nápoj hotový, tak si ho môžu deti vychutnať v krásnom a veselom žltom pohári s červeno-bielou prúžkovanou slamkou.

Britská spoločnosť prináša deťom produkt najvyššej kvality. Jemné línie hračky a doplnkov v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Smoothie sada pre deti v sebe nesie myšlienku jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti vďaka hre na barmanov získavajú priestor sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Rozvíjajú si logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Rozmery produktu sú 22*23*22 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový drevený mixér 
  • bohatá sada doplnkov s ovocím
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • špičková hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery22*23*22 cm
Rozmery balenia14*12*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbažltá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...