Drevený mixér so zvukmi Baker's Mixing Tender Leaf Toys 7-dielna sada s kuchynským riadom a koláčmi

Popis produktu

Drevený mixér Baker´s Mixing bol navrhnutý dizajnérmi značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a poteší chlapcov aj dievčatá už od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte farby na mixéri pôsobia na deti útulným dojmom a zároveň v nich prebúdzajú kreativitu a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží malým kuchárom dlhé roky, využije ho aj ďalšia generácia detí. Sada 7 doplnkov pripraví deťom hodiny skvelej zábavy.

Drevený mixér s nádobou na miešanie má pohyblivé rameno, vďaka ktorému sa dokáže dvíhať, otočný gombík vydáva mechanické zvuky a dieťa sa tak môže tešiť na skutočne realistický zážitok. Súčasťou sady je aj valček na cesto, drevená tácka, vareška a nechýbajú ani dva koláčiky. Deti sa s touto sadou zahrajú hru na pekárov, spolu so svojimi kamarátmi sa naučia pripravovať cesto, vymiešať ho s valčekom a pripraviť chutné dobroty. Pri manipulácii s drevenými dielikmi si precvičujú jemnú motoriku, zároveň si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Mixér s umeleckým motívom v deťoch prebúdza estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Mixér s doplnkami pre deti v sebe nesie posolstvo jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti pri hre s mixérom objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený mixér so zvukmi
  • 7 doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery22*12*21 cm
Rozmery balenia22*13*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle7
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...