Drevený meter na stenu Sophie la Girafe Janod dekorácia

Popis produktu

Janod drevený meter na stenu Sophie La Girafe je krásny doplnok do izby dieťaťa vhodný pre všetky deti, ktoré chcú vedieť ako rýchlo rastú. Meter na stenu pre deti má veselý motív safari spolu s piatimi zvieratkami, ktoré sa dajú presúvať hore a dole po metri a dieťa si tak môže značiť koľko vyrástlo za istý čas. Sú tam veselé zvieratká: korytnačka, mačička, medvedík, vtáčik a myška, nezabúdajúc na žirafu. Okrem praktického významu má meter do detskej izby aj dekoratívnu funkciu, pretože je to zároveň pekný farebný obraz, ktorý oživí a rozveselí každú detskú izbu. Je to nadčasová dekorácia, ktorá bude pekná a atraktívna aj niekoľko generácií, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Už nikdy nebudete musieť značiť výšku svojich ratolestí na dvere, pretože meter na stenu pre deti vám poslúži lepšie a dá sa využiť pri viacerých generáciách. Veselá dekorácia na stenu nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe kvôli svoju jedinečnému dizajnu, veselým farbám a praktickému využitiu. Drevo na hračkách a dekoráciách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. JANOD je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod je výrobca inšpirovaný francúzskym dizajnom, zaoberajúci sa výrobou kvalitných drevených hračiek a doplnkov pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobcu Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená dekorácia do detskej izby
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vyrobená zo zdravotne neškodných materiálov, farieb a lakov
  • vhodná na stenu do každej detskej izby
  • rozmery 20*2*92 cm
  • zvieratká pripevnené na metri sa dajú posúvať a tak je možné sledovať rast dieťaťa za dlhšie obdobie
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • v praktickom balení
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery20*2*92 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.